Kočárky Chmelařová s.r.o. na adrese alej Svobody 55 (areál Gera)

Minikid Red 0-25

Kód: 12717
Neohodnoceno
Značka: Axkid
ZDARMAZDARMA
minikid red 0 25 kg
10 390 Kč
Na dotaz

Minikid Red 0-25 kg model 2018

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autosedačka Axkid Minikid byla vyvinuta pro bezpečné a pohodlné cestování pro malé i větší děti s ohledem na možnost co nejdelšího cestování v poloze proti směru jízdy.

Model roku 2018 nabízí řadu vylepšení. Je to především inovativní systém ochrany při bočním nárazu, ASIP (Axid Side Impact Protection), který byl vyvinut ve spolupráci s uznávaným německým crash institutem, poskytující dítěti nejlepší možnou ochranu v případě nárazu z boku. ASIP se používá na straně, směřující ke dveřím auta. Pokud instalujete autosedačku na prostřední sedadlo, ASIP není potřeba.

Také manipulace s opěrnou nohou je nyní vylepšená, lze ji pohodlně nastavit pomocí jediného tlačítka, které je i ze strany snadno přístupné.

Potah je nyní ještě pohodlnější, obzvláště opěrka hlavy je silnější a příjemnější na dotek, s potahem se také lépe manipuluje. Unikátní systém automatického dotahování popruhů společně s opěrkou hlavy podle velikosti dítěte se osvědčil, aretace opěrky je nyní pevnější.

Instalace je snadná, díky samodotahovacím upínacím páskům sedačku jednoduše a pevně zajistíte na místo kýváním do stran. Opěrná noha má 5 poloh, díky nimž nastavíte optimální úhel náklonu sedačky s ohledem na výšku dítěte. Pokud potřebujete větší náklon, můžete použít dodatečný klín (prodává se samostatně).

Axkid Minikid je schválena pro použití od 0 do 25 kg (cca 125 cm, 6 let) a dostala výborné hodnocení od několika nezávislých testovacích institutů. Může se pyšnit schválením Plus Testem (do 25 kg), cenou „Bra Val (Dobrá volba) 2015“ od švédské pojišťovací společnosti Folksam, „Best Cost Value“ od Best-in-test.se a je také schválena certifikační agenturou VCA pro případ nehody s převrácením auta na střechu.

Axkid Minikid se dodává se zmenšovací vložkou v černé barvě, která poskytuje dodatečnou ochranu těm nejmenším. Nicméně, Minikid nenahrazuje autosedačku typu vajíčko pro ty úplně nejmenší miminka. Doporučujeme Minikid používat hned, jak vaše miminko vyroste z vajíčka. Je dobrou volbou pro co nejdelší cestování v poloze proti směru jízdy.

V bodech:

· Váhová kategorie 0 – 25 kg (125 cm)

· Orientace: Proti směru jízdy

· Instalace: Na pásy, upevnění samodotahovacími pásky (opravdu pevně drží)

· 5 poloh náklonu

· Výrazně větší náklon lze docílit použitím přídavného klínu (prodává se samostatně)

· 7 poloh opěrky hlavy

· Integrovaný systém popruhů a opěrky hlavy s automatickým dotahováním podle velikosti dítěte

· ASIP ochrana při bočním nárazu

· Schválena podle ECE R44/04

· Schválena Plus Testem do 25 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Autosedačky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: